ПРЕМ’ЄРА!

 5 травня 2023 року о 19.00 відбулась прем’єра мюзиклу «Родина Мадрігаль» за участі вихованців і педагогів Дитячо-юнацької музичної вокально-хореографічної студії “Світанок” (режисер – Ганна Гринчук, хормейстери – Тетяна Нехотяєва, Гліб Щербаков; хореографи-постановники – Ангеліна Кузьмич, Марія Гринчук; оркестрова група під керівництвом Романа Каплуна, художник оформлювач – Тетяна Анюхіна, костюми – Олена Єльчиц, Вікторія Бієнко, світло – Степан Бойчук, звукорежисер – Віталій Козак). Мюзикл створений за мотивами мультфільму «Енканто».

На прем’єрі була присутня Ірина Краснопєєва, методист вищої категорії відділу навчально-методичної роботи та дистанційної освіти Київського Палацу дітей та юнацтва.

«Особливість нинішнього моменту в тому, що відчуття війни в Києві і непоборна яскравість життя переплітаються в ньому. І от знову тривога, розспівування в укритті і потім яскравий МЮЗИКЛ! Моменти, де стримувати сльози було дуже важко, але не від того, щоб не дозволити собі піддатися почуттям, а щоб відчувати силу! Все дуже співзвучно і актуально для нас: про наш дім, нашу силу і справжність!» – такий відгук ми отримали від Тетяни Долішної, мами вихованки Ольги Долішної, учасниці мюзиклу.

Благодійні кошти, зібрані на заході, були перераховані на потреби ЗСУ.

Ми сильні в своїй єдності!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*