УКРАЇНА – ЦЕ СВІТЛО!

18 грудня 2022 року в студії “Світанок” відбулась чудова творча подія – зустріч з Лесею Горовою – українською співачкою, композиторкою, Народною артисткою України, членом Національної спілки композиторів і давнім другом ансамблю “Світанок”. Цього разу це була презентація її збірки пісень “Україна – це світло!”, спогади як народжувалась ця збірка, як підбирались пісні. Разом з Лесею в концерті взяли участь її талановиті доньки – Зоряна та Лідія Опанасенко. Презентація розпочалася з того, що вимкнулось світло, відключились мікрофони, але це не завадило провести цю зістріч на високому рівні, а відсутність світла додала камерності і сприяла духовному єднанню всіх виконавців і глядачів. Прозвучали пісні з першої збірки Лесі Горової “Відчинилося життя”: “Дитячі мрії”, “Амур”, “Дві пісеньки”, “Русалонька”, “Пісня про Миколая”, “Зима” у виконанні вихованців ДМШ № 35, 23, 8, 24. Нові пісні “Колядка для янголятка “, “Пісня життя”, “Вереда”, “Йдуть колядники” презентувала Леся Горова з доньками. Тріо “Нота” (викладачі ДМШ № 24 Ольга Спіжова, Олена Дорогожинська, Анастасія Стукало) виконали “Ой, радуйся, земле” в обробці Л.Горової. Всі номери програми глядачі зустрічами бурними оплесками.

Від початку війни в Україні Леся Горова своє життя та творчість присвячує воїнам, їздить на передову з волонтерською допомогою та морально підтримує наших військох піснями. Вона каже, що кожний воює своєю зброєю, вона – піснею. Пісня “Солдатику мій” (хореографія Зоряни Опанасенко) стала вже оберігом для наших воїнів, а коли зазвучала пісня “Нашим героям” у виконанні Адріани та Медеї Навруцьких, весь зал підвівся в знак пошани героям Небесної сотні, яким присвячена ця пісня, і теперішнім нашим ЗАХИСНИКАМ!”

Завершувала захід вокальна група Народного художнього колективу дитячого ансамблю пісні танцю “Світанок” з піснею “Україна – це світло!”. Коли діти почали виходити на сцену, з’явилося світло! Це було дуже символічно, як знак того, що світло перемагає і ми переможемо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*