Дистанційна робота на оркестровому відділі продовжується. Керівник оркестрового гуртка Ольга Біліченко проводить дистанційні заняття: учні отримали мінусовки з акомпанементом до творів, які вивчають та письмові завдання з робочого зошиту з сольфеджіо Ірини Ткаченко.

Дистанційні заняття проходять і в гуртку ударних інструментів (керівник Вадим Міцкевич): вихованці займаються на тренажерах, грають вправи з чергуванням різних тривалостей, парадідли в різних дінамічних відтінках, удосконалюють едюди для барабана.

Гурток кларнетистів (керівнік Віталій Кузьменко) продовжує роботу над технічним та теоретичним матеріалом, над вивченням програмного репертуару, в якому є обов’язково і українські народні пісні – «Ой, зелене жито, зелене», «Їхав козак за Дунай».

Оксана Правдюк, керівник гуртка скрипалів, продовжує роботу над вивченням програмного репертуару. У складі камерного оркестру виступала в благодійному концерті на підтримку України в місті Вуперталь (Німеччина), взяла участь службі в монастирі 11 століття. Зібрані кошти були відправлені на потреби України.

Підготовчий оркестр «Children’s orchestra» (керівник Денис Тилько) продовжує займатися у програмі «MuseScore» та готується до участі у двотуровому дистанційному міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Сяйво Хортиці».

Керівник гуртка флейтистів Павло Попроцький, поєднуючи в своїй роботі сучасні технології та українські традиції, створює зі своїми учнями записи творів у вигляді кліпів. Презентуємо його роботу «Аркан», обробка Павла Попроцького у виконанні ансамблю флейтистів (аркан – український народний чоловічий танець) . Записи зроблені на звичайні смартфони з різних куточків Європи, де зараз перебувають вихованці гуртка: Гивель Анна (м. Шамбері, Франція), Рондяк Софія (м.Київ, Україна ), Янатьєв Федір (м.Прага, Чехія), Попроцький Павло (м.Київ, Україна).

Слава Україні !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*