Переможець конкурсу

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності з 19 по 25 квітня 2021 року в студії „Світанок” був проведений дистанційний конкурс дитячих малюнків „Абетка безпеки”, в якому взяли участь вихованці підготовчої студії. Культорганізатор Наталія Литвиненко запропонувала дітям такі теми: – „Вогонь- друг, вогонь – ворог!” – „Безпека на дорозі” – „Старайся берегти природу” . Учасники конкурсу в своїх роботах відтворили правила поведінки на дорогах, поводження з вогнем в лісі, телефони рятівних служб тощо.

Share this content:

Коментарі

Поки що немає коментарів. Чому б вам не розпочати обговорення?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*