В дистанційному режимі готуються до завершення 2019-2020 навчального року гуртки оркестрового відділу студії “Світанок”.
25 травня відбудеться академічний концерт гуртка скрипалів (керівник Оксана Правдюк). Кожен учень створює канал на You Tube, де викладає відео власного виконання під фонограму фортепіано (концертмейстер Тетяна Ярошенко), або під фонограму з Інтернету (за наданим згодом посиланням можна буде переглянути виступи учнів).
Успішно займаються початківці гуртка бандуристів, який працює на базі школи 92 Голосіївського району (керівник, завідувач оркестрового відділу Світлана Петренко): робота над постановкою, вивчення творів початкового репертуару. З учнями, які не мають вдома музичного інструменту, керівник гуртка вивчає пісні для подальшого виконання під власний акомпанемент.
Постійно оновлюється репертуар гуртка флейтистів (керівник Павло Попроцький):
- Е.Гріг “В печері гірського короля” з сюїти “Пер Гюнт” (Анна Гивель – фото 5),
- українська народна пісня ” Ой, ру-ду-ду” (Єлизавета Середа – фото 6),
- “Угорський танець номер 6″ Й.Брамс та ” About Joshua Fit the Battle of Jericho Traditional Melodi” (Георгій Терещенко),;
- “Вальс цуценят” в обр. Жульєва та “Ірландська народна пісня” (Емілія Сущенко),;
- “Тамбурін” І.Госсек, “Концерт соль-мажор для флейти з оркестром” 2 частина (Софія Рондяк);
- “Зима”А.Вівальді, “Маленька нічна серен
- Равель (Денис Данилович);”
- Хоровод” Н.Бакланова, “Сюїта” Ж.Обер 6 частина (Олександр Черненко); “Запорізький марш”
- Є. Адамцевич, “Ірландська народна полька”(Михайло Псьол).
Керівники гуртків і діти з нетерпінням чекають зустрічі, живого спілкування та концертних виступів в студії Сітанок”!
Share this content:
