У вже звичному дистанційному режимі працюють інструментальні гуртки студії “Світанок”: фортепіано (керівник Тетяна Ярошенко), народних інструментів (керівник Юрій Майданський), кларнетистів (керівник Віталій Кузьменко), скрипалів (керівник Оксана Правдюк), бандуристів (керівник Світлана Петренко). Учні працюють над вдосконаленням техніки, музичністю виконання, характером творів, серед яких – “Ніч в Буенос Айресі” Д. Брюса,”Місячна стежка”, “Політ кондора” Д. Реблема. Створюються нові аранжування для виконавців.
Share this content:




