Універсальні вправи для розтяжки м’язів

Впроваджуючи дистанційне навчання , педагогічні працівники студії “Світанок” через соціальні мережі поширюють матеріали для самостійної роботи вихованців у постійно діючих групах за профілем навчання: це – “Універсальні вправи для розтяжки м’язів” (основний і вищий рівень)
Перед початком занят необхідно поступово розігріти тіло: шия, руки, плечі,головне – спина і поперек! Зробити по 10 нахилів в кожен бік ( в повільному і прискореному темпі) – це добре тренує косий м’яз на животі. Розігрійте коліна і стопи, виконуючи вправи, які були опрацьовані під час занять.

1. Нахиляємось, тягнемо корпус до ніг. Руки можна спирати на підлогу. Стоїмо 1 хвилину.
2. Повторюємо вправу, не піднімаючи корпус, в 6-й позиції.
3. Крокуємо по другій паралельній позиції вперед. Нахиляємо корпус до правої ноги. П’яти не відриваємо від підлоги! Вага – на обох ногах.
4. Пройдіть за руками вперед (бажано покласти долоні на підлогу), поки п’ятка лівої ноги не почне відриватися від підлоги (обидві п’ятки мають залишатися на підлозі).
5. Переносимо баланс тіла на ліву ногу, згинаємо її. Тягнемося до правої ноги і намагаємось покласти корпус на ліву ногу.
6 – 8. вправи, які є повтором вправ 3.-4.5., але – з лівої ноги.
З 1-ї по 8-му вправу корпус не розпрямляти! Міняємо тільки положення ніг! Після 8-ї вправи вирівняйте спину і дайте їй хвилинку відпочити.
9. Підійдіть до стіни, поставте впритул до неї п’ятки обох ніг. В ногах – 6- та позиція. Руки – на підлозі, якомога ближче до ніг. Не забувайте розпрямляти коліна!
10. Ставимо стілець так, щоби він спирався спинкою до стіни. Ліву ногу кладемо на стілець коліном донизу. Праву ногу ставимо вірно – коліном має залишатися над п’яткою. Руки можна поставити на праву ногу і натискати вниз.
11. – це повтор 10-ї вправи з лівої ноги.
12. Підходимо до стіни, ставимо ногу від коліна до стопи впритул до неї (можна підкласти щось м’яке). Руки можна ставити тільки на праву ногу. Натискаємо себе донизу. На останніх 30 секундах – прогнути корпус назад, намагаючись дістати до стіни руками – чим нижче, тим краще!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*